Bratislava/Miami 27. októbra 2017 (HSP/Foto:M&M Brothers Team)

Pri minulotýždňovej premiére nového videoklipu skupiny Maduar s názvom Party In Da Housezverejnili jej členovia výzvu pre svojich fanúšikov na vytvorenie vlastných oficiálnych verzií videoklipu. Stačilo poslať krátke videá, ktoré kapela doplnila na vopred určené miesto v klipe a zverejnila na svojom oficiálnom YouTube kanáli pod názvom, ktorý si zadali samotní autori videí. Výzva je určená pre ľubovoľné zoskupenia a kolektívy (rodiny, priateľov, pracovné alebo športové tímy, prevádzky, či záujmové skupiny). Vo svojej verzii sa majú možnosť odprezentovať alebo len jednoducho ukázať, ako sa vedia baviť.
Skupina Maduar

Medzi prvými zareagoval majster Európy a sveta v kulturistike a víťaz prestížnej Arnold Classic Štefan Havlík, ktorý stojí za unikátnym online systémom s personalizovanými tréningovými a stravovacími plánmi. Vo svojej Workoutic verzii klipu predstavil cvičebné videá, pri ktorých s ním spolupracuje aj playmate Andrea Járová. Vzniklo tak unikátne spojenie maduarskej tvorby s “majstrovským” cvičebným plánom v podaní Andrey, ktorá sa predviedla skvelou postavou a výbornou kondíciou. Po zhliadnutí klipu nám dáte určite za pravdu, že cvičenie ešte nikdy nebolo tak sexy.
Ďalšou celebritou, ktorá sa zapojila do tejto aktivity je moderátorka Zuzana Belohorcová, pôsobiaca už niekoľko rokov aj s rodinou v Miami. Vo svojej verzii klipu predstavila momentky z dovolenkových výletných plavieb po Karibiku vo forme nádherného fotoalbumu, ktorý zachytáva spoločné chvíle strávené s jej manželom Vlastom Hájekom a ďeťmi Salmou a Neviom. Zaujímavosťou je, že tieto plavby pre nich zabezpečoval Laco Matyinko z Maduaru, ktorý spolu s bratom Jurajom vlastní v Miami Beach cestovnú agentúru a Zuzana je ich dlhoročným VIP klientom. O to viac ich potešilo, že sa rozhodla byť súčasťou maduarskej diskografie. Práve vďaka Maduaru sa totiž v roku 2000 spoznali, keď Zuzka prijala pozvanie na krst ich 5. albumu v Bratislave.
Okrem uvedených známych mien sa svoje verzie rozhodli vytvoriť aj ďalší. Medzi už zverejnenými videami nájdete exkluzívny módny butik VIP Fashion obliekajúci mnohé slovenské osobnosti, ako napr. Silvia KucherenkoZuzana Plačková, speváčky Twiins či Patrícia Vittek. Pridal sa aj dVj Kukoo, ktorý je jedným z najúspešnejších video DJ-ov na Slovensku alebo Marcela Štupická, najvernejšia fanynka skupiny. Aktuálne sa členom Maduaru ozývajú diskotéky, posilovne, športovci, pracovníci médií a rôzne kolektívy nielen zo Slovenska, ale aj z Čiech a USA, ich verzie budú postupne doplnené do špeciálneho playlistu zverejnenom na YouTube. Zo spontánneho nápadu skupiny sa tak črtá pozoruhodná aktivita s medzinárodným dosahom. Nápadom sa medze nekladú, je to na kreativite zúčastnených, čo vytvoria a akým spôsobom sa zapoja. Kapela za odmenu sľúbila, že autori videa s najväčším počtom videní získajú zdarma jej koncert a k tomu aj pripravované 2 CD s osobným venovaním.

Redakciu informoval M&M Brothers Team