Bahamy 15. októbra 2017 (HSP/Sputnik/Foto:Facebook)

Ohrdnutá modelka Kristina Kučmová utopila v bazéne mercedes svojho bývalého priateľa, napísal denník Daily Mail.
Kristina Kučmová a Guy Gentile ešte ako zaľúbenci

Ako uviedol listu Guy Gentile, bankár z Wall Street, sa s Kristínou stýkal už rok. Pred nejakou dobou spolu večerali v reštaurácii na Bahamách, kde mu povedala, že je “tehotná”, nešlo však o dieťa, ale o nápad.
Kristina sa totiž rozhodla rozbehnúť svoje vlastné podnikanie a potrebovala počiatočný kapitál vo výške 50 tisíc dolárov. Guy však nemal v pláne darovať tak veľkú sumu peňazí a zvolil radšej rozchod.
“Ja som jej povedal: ,Vieš čo, vybrala si si nesprávneho chlapa’,” uviedol bankár.
Guy Gentile
Kristina mu nato chrstla do tváre šálku čaju a utiekla z reštaurácie s kľúčmi od jeho mercedesu S400.
Na ďalší deň mu prišla správa: “Klamár! Sľúbil si mi, že mi pomôžeš s podnikaním! To boli tvoja slová! A ty chceš byť investorom? Takže investor, na zadnom dvore ťa čaká prekvapenie,” napísala Kristina.
Guy vybehol na zadný dvorček a zbadal svoje auto na dne bazéna. Najskôr sa vyľakal, že Kristina spáchala samovraždu, ale potom zistil, že auto je prázdne.
“Pustil som ju k vode a ona do nej poslala mojej auto,” uzavrel mladý bankár.
“Mal som tú ženu naozaj rád a mohol som ju požiadať aj o ruku. Ona však zašla príliš ďaleko,” priznal sa Guy.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.