Bratislava 19. novembra 2019 (HSP/Foto: Facebook-Polícia SR)

34- ročná modelka, fotografka a obľúbená učiteľka angličtiny, ktorú našli okoloidúci v bratislavskom prístave, bola dobitá, pravdepodobne znásilnená a pri zachraňovaní sa snažila prehovoriť. Verzií jej záhadného úmrtia je niekoľko a polícia sa k prípadu vôbec nevyjadruje. Informuje portále televízie JOJ

Ilustračné foto

Ženu mali nájsť ešte v pondelok 11. novembra. Krátko po 9. hodine ráno mali na operačnom stredisku záchranárov prijať hlásenie, že v bratislavskom prístave medzi mostom Apollo a prístavným mostom našli dobitú ženu.

Podľa informácií televízie bola mladá žena, ktorú našli okoloidúci, stále pri vedomí, no bola podchladená, zvíjala sa od bolesti a snažila sa komunikovať. „Záchranárom, ktorých sme vyslali na miesto, sa ju podarilo oživiť a uviedli ju do umelého spánku. Žiaľ, počas prevozu do nemocnice zomrela,“  informovala hovorkyňa operačného strediska záchranárov Alena Krčová.

Podľa zdroja televízie mala mať žena rozsiahle devastačné poranenia análneho otvoru od neznámeho predmetu, dokonca mala mať zlomené stavec.

Polícia ale informácie k prípadu neposkytuje.  Privolaný súdny lekár na mieste cudzie zavinenie nevylúčil, ani nepotvrdil a pre zistenie presnej príčiny smrti bola nariadená pitva. Orgán činný v trestnom konaní začal vo veci začal trestné stíhanie. Vzhľadom na štádium trestného konania, ktoré je neverejné, bližšie informácie v súčastnosti nieje možné poskytnúť,“ vyjadrila sa Veronika Slamková, hovorkyňa polície.

Obhliadajúci lekár povedal, že z vonkajšej obhliadky zrejmé rozsiahle poranenia neboli a preto bolo telo odoslané na pitvu.

Nezávislé spravodajstvo musí byť zachované!
Plánujeme skvalitniť užívateľské prostredie Hlavných správ a dať vám možnosť sledovať ich bez reklám.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Plánujeme prijatie ďalších redaktorov.
Podporte naše úsilie.

PODPORUJEM nezávislé spravodajstvo

Zdroj