Revúca 21 . februára 2019 (HSP/Foto:Pixabay)
 
Mladý Gemerčan, ktorý vydieraním prinútil maloleté dievča k sexu a rozličným nechutnostiam, ktoré sa viackrát odohrávali aj na verejných priestranstvách, už pozná svoj trest

Ilustračné foto

Ako informoval portál nový čas, senát Okresného súdu v Revúcej začiatkom tohto mesiaca rozhodoval o vine a treste pre mladíka z Revúcej. Ten v Tornali na Hlavnom námestí za kultúrnym domom fackami donútil maloletú, aby ho orálne uspokojovala. Následne dievčinu, ktorá ešte nemala 15 rokov donútil aj k sexu. Pri orálnom uspokojovaní si ju mladý nadržanec nakrúcal na mobil a fotil a následne tieto videa a fotografie zverejnil na sociálnej sieti.
Mladík je obvinený z výroby a rozširovania detskej pornografie, sexuálneho zneužitia, sexu s osobou mladšou ako 15 rokov a z vydierania. K skutkom malo dochádzať aj na verejných priestranstvách.
Nakoniec však súd odsúdil mladíka na tri roky s podmienečným odkladom na rovnaký čas. Navyše sa má zúčastniť s odborníkom na programe sociálneho výcviku alebo na inom výchovnom programe. Rozsudok je právoplatný.
 

Príspevok Mladík, ktorý sexuálne zneužíval maloleté dievča aj na verejnosti, už pozná svoj trest zobrazený najskôr Hlavné správy.