Bratislava 14. októbra (HSP/Foto: Screenshot video Facebook)
 
Mladé dievča Livia s konzervatívnymi hodnotami si svojím príhovorom na Youtube, v ktorom sa stavia proti multikultúrnej propagande, získalo srdcia mnohých Slovákov. Nasledoval však úder známeho udavača Jána Benčíka. Ten totiž zverejnil identitu dievčiny a vydal ju tak na “nemilosť” liberálnej úderky (viac v článku). Aktuálne, Lívia vo svojom novom videu preukázala opäť odvahu. Ako sa zdá, nebojí sa liberálnej úderky a vyzýva aj ostatných, aby konali podobne

Na snímke Lívia

„Zdravím všetkých skvelých ľudí, ktorí mi akýmkoľvek spôsobom vyjadrili podporu po tom, čo uzrelo svetlo sveta video s mne vlastnými postojmi, s ktorých som sa v moji 17. rokoch rozhodla vyznať,“ uviedla v úvode svojho videa Lívia.
„Avšak, je mi svojim spôsobom ľúto, ak sa v súvislosti s týmto mojim počinom hovorí o hrdinstve. Som presvedčená, že ak to cíti niekto rovnako a má podobné postoje, nemal by sa báť vyjsť s nimi na verejnosť. Pretože iba tak môžeme priviesť spoločnosť naspäť na správnu cestu,“ dodáva.
„Ale verím, že prvý a najdôležitejší krôcik už máme za sebou,“ uvádza na záver mladé dievča.
Z jej vyjadrení je zrejmé, že mladá Lívia sa nebojí liberálnej úderky a vyzýva ostatných, aby sa tiež nebáli a otvorene vyjadrili svoje názory a postoje.
 

 
Príspevok Mladá Lívia sa nebojí liberálnej úderky. Vyzýva ostatných, aby konali podobne zobrazený najskôr Hlavné správy.