Misie na Katolíckej ZŠ s materskou školou Antona Bernoláka v Martine

Martin 19. februára 2018 (HSP/TK KBS/Foto:TK KBS)

V dňoch 12. – 15. februára 2018 v Martine, sa na Katolíckej ZŠ s materskou školou Antona Bernoláka konali sväté misie. Pozvanie riaditeľa školy Jána Chabadu prijali redemptoristi s tímom mladých dobrovoľníkov. Misijný tím tvorili tentokrát Kristína Jakubová, Anna Gasperová, Mária Anna Kočišová, br. Gorazd Figura CSsR a o. Miroslav Bujdoš CSsR.
Misie na Katolíckej ZŠ s materskou školou Antona Bernoláka v Martine

Evanjelizačno – motivačný program vypĺňal školské vyučovanie jednotlivým skupinám vytvorených zo žiakov katolíckej základnej školy. Katechézy, scénky, videá, piesne, aktivity, osobné rozhovory a osobné svedectvá misionárov mali za cieľ deti a mladých povzbudiť a motivovať k dobrému a kvalitnému životu podľa Božích hodnôt.
Každým dňom žiaci odchádzali zo školy viac a viac “hladní” po ďalších svedectvách o Bohu, o živote s ním. “Misie na našej škole boli dobrým vstupom do Veľkého pôstu” zhodnotila jedna s pani učiteliek. V stredu popoludní sa konala taktiež duchovná “obnova pre pedagogických zamestnancov školy. Nech Boh žehná ďalšie roky žiakov a učiteľov v tejto škole,” informoval o. Miroslav Bujdoš CSsR.

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.