Marek Baláž: Vážení spoluobčania Slovenskej republiky, z nemocničného prostredia Bojnickej nemocnice sa Vám hlási Marek Baláž, cigán čo necigáni.

Hlásim vlastne mimoriadnu udalosť v tom zmysle, že Generálna prokuratúra, špecializovaný súd v Banskej Bystrici vydali rozhodnutie, na vykonanie domeovej prehliadky v mojom byte dňa 23. októbra 2017.

Dnes ráno aj napriek tomu, že sa nachádzam v nemocnici, Národná kriminálna agentúra, tzv. Gestapo prepadlo moju dcéru v Dolných Vesteniciach v jej rodinnom dome, doslova ju vyniesli z tadiaľ a zaniesli do Handlovej, kde bývam ja, pretože ona je vlastníčkou aj bytu v Handlovej kde bývam.

Otvorili dvere, manželka je sama doma v šoku, ešte doteraz potrebuje v podstate pomoc, lebo nevie o čo sa jedná,je úplne šokovaná, rabovali po celom byte, brali počítač, načo následne som sa ja domáhal s tadiaľto z nemocnice, že aby nič nehľadali, lebo nič nenájdu a že všetky materiály, z ktorých ja čerpám a robím videá, za ktoré ma trestne stíhajú a blogy ktoré píšem, tak všetko vlastne čerpám z materiálov, ktoré im chcem odovzdať osobne a nadiktovať, aby si ich všetky zaistili, lebo určite tie materiály nezoberú, hľadajú úplne niečo iné.

Telefonoval som domov veliteľovi jednotky, ktorá prepadla môj byt aj ženu v domácnosti a vyzval som ho, že aby bral materiály, ktoré teda hľadajú, ako dôkazový materiál, pre moje usvedčenie zo spáchania trestného činu hanobenia rasy národa a presvedčenia a povedal som mu, že tie materiály sú Biblia, preklad, evanielický preklad a ďaľšie časti Biblie starý zákon, nový zákon, sú tam stovky literatúry od rôznych spisovateľov – Eckharta Tolleho, profesora švédskej univerzity, spisovateľa, od Dana Browna, spisovateľa, rôzne inémateriály, skrátka tisícky materiálov, ktoré som preštudoval za 40 rokov, aby som tieto videá mohol robiť. Toto sú dôkazové materiály, ktoréma usvedčujú z toho, že robím tie videá a robím tie blohy a prečo rozpávam o tomto systéme ako o korporátnom fašistickom systéme a prečo obviňujem politikov a vládu z toho, že rozkrádajú tento štát, že sú vlastizradcovia a zločinci a zlodeji, a práve tieto materiály odmietli, doslova odmietli tieto materiály odo mňa prevziať.

Takže je to nehorázne, nehorázne jednoducho, že ja sám odovzdávam materiály, ktoré usvedčujú mňa z toho, že teda vyrábam tie videá a oni ich nezoberú ako dôkazový materál a berú úplne niečo iné, čo nesúvisí s tým z čoho som obvinený.

Takže nech celá verejnosť a všeci vedia, že toto Gestapo sa jednoducho správa ešte horšia ako Gestapo za čias Hitlera a ako SS komanda. Toľko by som chcel povedať verejnosti.

Zverejniť s tým, že som blokovaný na internetovej sieti.
[clear]

      Zvukový záznam Mareka Baláža

Pre Magazín Pán Občan Marek Baláž.