Speváčka a raperka Iggy Azalea na dovolenke v mexickom letovisku Cabo. Takto jej lásku prejavoval nový milenec - producent LJay Currie.Speváčka a raperka Iggy Azalea na dovolenke v mexickom letovisku Cabo. Takto jej lásku prejavoval nový milenec – producent LJay Currie.
Autor: Profimedia

Austrálska rodáčka a úspešná hudobníčka sa v týchto dňoch objavila na dovolenke v luxusnom letovisku Cabo v Mexiku. A práve tam ju paparazzovia zachytili pri voľných chvíľach v mori so skupinou priateľov a novým milencom.

Tým je hudobný producent LJAy Currie, s ktorým sa blondínka zoznámila pri práci na nových skladbách. Currie nedokázal z kyprej Azaley spustiť zrak a ani ruky. Čo na tom, že blondínka disponuje vskutku bujným pozadím a tiež neprehliadnuteľnou celulitídou. Možno práve to je to, čo afroamerického producenta na autorke hitov Pussy či Fancy priťahuje.

A zábery z mexickej dovolenky môžu byť pekným odkazom aj pre ostatné dámy. Netrápte sa tým, že nie ste dokonalá – dôležité je, že ste milovaná. A máte rada sama seba.