Bratislava 21. marca 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Photo by Rebecca Cabage/Invision/AP)
 
Kanadský spevák Michael Bublé nemá rád slovo fanúšik a svojich priaznivcov, ktorých lásku a priazeň si veľmi cení, radšej nazýva rodinou. Štyridsaťtriročný interpret sa o svojich fanúšikoch a fanúšičkách rozprával s magazínom People

Na snímke kanadský spevák Michael Bublé

“Pravdou je, že si myslím, že slovo fanúšik je strašné a nikdy by som ich nevolal fanúšikovia. Fanúšikovia znamená fanatickí a to oni nie sú. Títo ľudia sú moja rodina a sú mi rovní,” vyjadril sa rodák z Burnaby v Britskej Kolumbii. Ako ďalej vysvetlil, jeho priaznivci mu pomohli aj v ťažkom období jeho života. “Dostali ma cez mnoho vecí v mojom živote. Nepovažujem ich za samozrejmosť,” dodal.
Michael Steven Bublé zatiaľ vydal desať štúdioviek – BaBalu (2001), Dream (2002), Michael Bublé (2003), It’s Time (2005), Call Me Irresponsible (2007), Crazy Love (2009), Christmas (2011), To Be Loved (2013), Nobody But Me (2016) a Love (2018). Okrem toho má na konte tri koncertné nahrávky a deväť EP. Získal napríklad štyri ceny Grammy, trinásť Juno Awards či jednu American Music Award.
 
Príspevok Michael Bublé vníma svojich priaznivcov ako rodinu zobrazený najskôr Hlavné správy.