Washington 10. decembra 2018 (HSP/Foto:TASR/AP -Matt Rourke)
 
Bývalý prezident Bill Clinton a jeho manželka Hillary – neúspešná prezidentská kandidátka v roku 2016 – prijali zúfalé opatrenia na zvýšenie predaja lístkov na ich šnúru po 13 mestách Vstupenky na toto podujatie sa predávajú za polovičné ceny v sieti Groupon, uvádza web Breitbart

Na snímke Hillary Clintonová

Clintonovci dali do predaja vstupenky na celé svoje celosvetovú turné pred začatím prvého podujatia v Toronte v Kanade.
Akcia v Toronte sa však začala pred takmer prázdnym hľadiskom, čo spôsobilo, že v niektorých oblastiach sa ceny lístkov na ďalšie ich vystúpenia výrazne znížili. Clintonovci súhlasili s drastickými krokmi na zvýšenie predaja lístkov a účasti na ich podujatiach.
Ceny lístkov klesli v niektorých oblastiach krajiny tak, že boli pod úrovňou 7 dolárov.
Aby sa zmiernilo fiasko známej politickej dvojice, Clintonovci sa rozhodli ponúknuť vstupenky na ďalšie zastávky turné “One Evening With the Clintons” na webe Groupon v zľave až 60%.
Hoci sú vstupenky na turné stále k dispozícii na oficiálnej stránke za 325 dolárov, na Groupone ich ponúkajú napríklad na podujatie v Los Angeles len za 35 dolárov.
Akcia 19. mája, ktorá sa konala v The Forum v Inglewoode v Kalifornii, sa konala v hale s kapacitou 70-tisíc miest. Vstupenky pôvodne za 77 dolárov sa predávali za 35 dolárov,  lístky v hodnote 120 dolárov boli na toto podujatie v predaji za 50 dolárov a drahšie vstupenky za 175 dolárov boli v zľave za 72 dolárov.
Turné je teraz v štádiu “prázdnin”, no na jar 11. apríla sa má konať ďalšia zastávka v New Yorku, a potom v deviatich ďalších mestách vrátane Los Angeles, Bostonu, Las Vegas a Washingtonu.
 
 
Príspevok Medzinárodné turné Clintonovcov je zatiaľ fiaskom. Lístky na ďalšie podujatia idú do obrovských zliav zobrazený najskôr Hlavné správy.