McGregor sa už čoskoro stane otcom, keď mu vytúženého potomka porodí jeho dlhoročná partnerka Dee Devlinová. Tá stála pri rodákovi z Dublina aj v čase, keď žili zo sociálnej podpory a 28-ročný bojovník o slávnej kariére ešte len sníval.

Dnes sú obaja takpovediac za vodou a to vďaka príjmom z duelov v UFC, ktoré McGregor spopularizoval viac než ktokoľvek iný. Ír sa momentálne teší na otcovskú úlohu a prebiehajúce týždne si užíva, no fanúšikovia ho nešetrili za fotografiu na Instagrame, ktorú zverejnila jeho priateľka. Tá si totiž počas jazdy autom vyložila nohy na palubnú dosku a nemala pripútaný ani bezpečnostný pás.

Takáto pozícia jej s rastúcim bruškom zrejme vyhovovala najviac, no v prípade nehody by sa jej to mohlo vypomstiť. „Všetko na tejto fotke je zlé – žiadny pás, nohy na prístrojovej doske a mobil v rukách počas jazdy,“ posťažoval sa jeden z priaznivcov.

„Dee, nerob to, pretože ak by ste havarovali, airbagy ti vtlačia nohy cez očné jamky,“ napísal ďalší nespokojný fanúšik. McGregora aj jeho priateľku rovnako skritizovali ďalší užívatelia, ktorým sa nepáčila poloha tehotnej brunetky a tiež, že nemá zapnutý bezpečnostný pás. Našťastie, nikomu sa nič nestalo a 28-ročný Ír si dá nabudúce už možno väčší pozor.