Washington 1. november 2017 (HSP/Sputnik/Foto: TASR – AP Photo/Shizuo Kambayashi)

Ak vás zaujíma, či je vám váš manžel neverný, prečítajte si pozorne príznaky, ktoré zadefinovali odborníci austrálskej spoločnosti, ktorá sa špecializuje na odhalenie manželskej nevery. Informácie priniesol The Daily Mail. Podľa austrálskych špecialistov neveru muža prezradia najviac zmeny v zovňajšku.  
Ilustračné foto

Analytici predovšetkým radia ženám, aby si všímali toho, že sa partner začal viac starať o svoj vzhľad, častejšie sa holiť, mení oblečenie a používa parfum. Pritom zmeny, ktoré by mohli svedčiť o nevere, musia byť dosť zjavné.
Muž sa stáva tajnostkársky, pokiaľ ide o jeho gadgety, na ktoré dáva dodatočné heslá, ktoré predtým nepotreboval. Neverný manžel trávi viac času so smartphonom, ktorý nepustí z rúk.
Ďalej sa zdôrazňuje, že nevera vyvoláva často pocit viny, ktorý sa môže prejaviť v podobe bezdôvodného rozčúlenia a neracionálneho správania. Manžel začína do všetkého rýpať, rozpútava hádky a potom ich používa ako zámienku, aby odišiel z domu.
Intuitívne podozrenie žien, ktoré si želali overiť vernosť manžela, boli v 80% prípadov potvrdené, informuje austrálska spoločnosť. Napriek tejto vysokej miere pravdepodobnosti ženám, ktoré majú podozrenie radíme, aby skôr, než urobia vážne kroky a rozhodnutia, si situáciu dôkladne overili.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.