Weber strávil po boku Schumachera krásne roky počas jeho najväčších úspechov v kariére. Manažoval  jeho úspechy i porážky a bol s nim v denno-dennom kontakte. Niet sa čomu čudovať, že aj on chce vedieť, ako je na tom človek, pri ktorom sa jeho meno ešte viac zviditeľnilo.

Lenže aj trpezlivosť Webera má svoje hranice. Mohli by sme ich odhadnúť na tri roky a manažér, ktorý zastupoval Schumiho do roku 2012, by chcel vedieť pravdu. „Tvrdím to už nejaký čas. Michaelova rodina klame. Prišiel čas, aby sme si naliali čistého vína. Je to však, ako by som hovoril do steny. Moje rady už nikto neposlúcha. Manželka Corinna chce okolo neho urobiť pomyselný múr a chrániť ho pred svetom,“ vyzval Schumacherovcov, aby hovorili pravdu, Weber.

Napriek tomu, že sa Schumacher už tri roky neobjavil na verejnosti, tak fanúšikovia stále čakajú na nejaké správy o jeho zdravotnom stave. Rodina pre nich dokonca vytvoril na sociálnych sieťach fanúšikovské kontá, kde si môžu na 7-násobného majstra sveta zaspomínať, či poslať mu povzbudivé odkazy. Na konci roka neznámy páchateľ ponúkol médiám fotku zúboženého tela Schumachera na lôžku za milión eur. Či sa Schumi niekedy vráti do plnohodnotného života, je otázne. Lekári nemajú pre priaznivcov dobré správy. Po troch rokoch od takého zranenia pomôže vraj už len zázrak a zostáva sa len modliť.