Bratislava 10. marca 2018 (HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)

Absolventka Spojenej školy Lucia Ďuriš Nicholsonová sa nás snaží presvedčiť, že občianske zhromaždenia v piatok 9. 3. 2018 čosi celospoločensky ukázali. Lenže, aby aj ona pochopila, že celospoločensky neukázali nič, to by musela lepšie študovať obyčajné počty.

Na snímke podpredsedníčka parlamentu za SaS Lucia Ďuriš Nicholsonová

Ostatných parlamentných volieb v roku 2016 sa totiž zo 4,428 milióna oprávnených voličov zúčastnilo a platný hlas odovzdalo 2 607 750.
Takže ešte raz, matematický génius Nicholsonová, koľko percent z nich ste dokázali svojou žlčou prilákať na námestia? Porátam to za vás, bolo ich cca 2,5 percenta.
Na základe čoho si teda osobujete právo hovoriť za ostatných 97,5 percenta občanov SR, ktorí taktiež využili svoje PRÁVO a svojou neúčasťou vám odkázali, že na štátny prevrat vám nenaleteli?
Ak si včerajšie počty na námestiach SR porovnáme s celkovými počtami oprávnených voličov (4,428 milióna), tak na Námestie SNP v Bratislave prišlo možno 1-percento, na zvyšok len odvar. Od čoho si teda odvodzujete svoj mandát na „štátny prevrat“? Občania SR vám totiž vyslali jasný signál. Že chcú, aby dovládli tí, ktorí vládnu a keď to občania budú chcieť zmeniť, tak o tom taktiež vyšlú signál.
O tom je totiž demokracia, vážená nedoškolená poslankyňa!
Vladimír Mikunda

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.