Herec Charlie Hunnam na premiére záverečnej série seriálu Zákon gangu.Herec Charlie Hunnam na premiére záverečnej série seriálu Zákon gangu.
Autor: SITA/AP, Paul A. Hebert

Hrdina seriálu Sons of anarchy mal stvárniť milionára Christiana Greya, do ktorého sa zamiluje asistentka Anastasia Steele. Rola bola potvrdená, ale o pár týždňov neskôr vyšlo najavo, že Hunnam od projektu odstupuje.

Dôvodom malo byť, že nedokázal zladiť nakrúcanie s projektmi, na ktoré bol už zmluvne viazaný predtým. Ale tiež kvôli psychickým problémom. „Bolo to pre mňa naozaj ťažké obdobie,“ uviedol Hunnam pre US Weekly. „S režisérkou Sam Taylor-Johnsonovou som sa naozaj spriatelil, ale napriek tomu to bolo pre mňa pomerne traumatizujúce. Film som si nepozrel. Nechcel som otvárať rany,“ komentoval v rozhovore pre magazín Elle.

Aj Hunnama považuje mnoho žien za moderný sexsymbol. Vraj sa však necíti, že by táto nálepka bola zneužívaná a prinášala mu pocity frustrácie. „Nikdy som sa na seba nepozeral len na ako pekný obal. Uvedomujem si, že dobre vyzerať mi prináša výraznejšiu škálu možností. Ale na druhej strane dúfam, že to, čo prinášam, ďaleko presahuje fyzickú krásu,“ skonštatoval plavovlasý fešák, ktorý sa čoskoro objaví v kinách v projekte The Lost City of Z.