Čím je staršia, tým je lepšia. Presne to platí v prípade Veroniky. V ženskom hodnotení slalomu sa už druhú sezónu po sebe umiestnila na druhom mieste. Od prvenstva delila Velez-Zuzulovú prekážka v podobe skvelej Američanky Michaely Schifrinovej. Po skončení minulej sezóny však hrozil koniec jej kariéry. Ten našťastie odvrátila len prednedávnom.

„Rozhodla som sa asi pred mesiacom, keď som trénovala. Cítila som, že sa ešte môžem zlepšovať a ísť ďalej. Nerozhodla som sa pokračovať len preto, že sa chcem len zúčastniť budúcej sezóny, ale chcem ísť vyššie a chcem sa stále zlepšovať,“ prezradila Veronika pre televíziu Markíza. Potešila tým najmä svojich fanúšikov a širokú verejnosť, ktorá Veronike tiež fandí.

Či je z jej pokračovania nadšený aj manžel Romain nevedno. Isté však je, že plánovali dieťa. Nateraz sa všetko odkladá. „Manžel by chcel byť otec, rovnako ako ja mama, ale tak povedali sme si, že aspoň ten rok ešte potiahneme. Možno keby som skončila teraz, tak by som mala neskôr určité výčitky. Skončila som dvakrát druhá v hodnotení svetového pohára a môj najväčší sen je krištáľový glóbus. Povedala som si, že do tretice všetko dobré a vyskúšam to ešte rok,“ pokračovala Velez-Zuzulová plná odhodlania.

Ostáva len veriť, že sa našej úspešnej lyžiarke v budúcej sezóne podarí vysnívaný úspech. Vedeli ste však, aký ďalší šport má rada? „Jediné dva športy čo mám rada sú lyžovanie a tenis. Tenis si zahrám často v lete, čiže v zime mi nechýba,“ dodala na záver Slovenská hviezda Velez-Zuzulová.