Praha 21. decembra 2019 (HSP/Sputnik/Foto:Lucie Bílá Instagram)

Populárna česká speváčka Lucie Bílá sa pred Novým rokom podelila so svojimi fanúšikmi, o to, za čo je vďačná životu a dala radu ženám. Niektoré z nich jej položili otázku

Na snímke Lucie Bílá

„Ježiško bol ku mne štedrý, ale láska snáď ešte viac … pozerám sa na muža vedľa seba a hovorím si, ako sa mi toto podarilo. Ja, pred ktorou chlapci utekali už aj na základke. Je presne taký, ako vyzerá, rovný, spravodlivý, láskavý, zábavný, spoľahlivý, milujúci a tak príšerne sexi, že sa mi z toho motá hlava aj po tretích spoločných Vianociach. Mám jednu radu. Dámy, slečny, kamarátky moje, nevzdávajte to a nájdite si pána dokonalého, on totiž na každú naozaj niekde čaká. Krásny večer a veľa, veľa lásky vám všetkým,“ napísala speváčka pod fotografiou svojho partnera.

Niektoré z jej sledujúcich jej položili otázku. „Lucinka, veľmi krásne napísané. Ale čo, keď už mi tikajú biologické hodiny? A ten pravý nikde na obzore,“ napísala jedna z jej užívateliek.

Niektoré napísali, že nevedia, ako spoznať tú pravú lásku: „Lucinka. Tak rada by som tomu verila, ale bohužiaľ neviem už, ako sa pravá láska spozná. Ale ďakujem za krásne slovíčka. Mám ťa veľmi rada. “

Skôr Lucie Bílá na svojom Instagrame zverejnila súkromnú fotografiu, na ktoré ukázala, ako ju jej o 17 rokov mladší partner bozkáva. Užívatelia boli nadšení.

„Lucinka tak krásnu a šťastnú, čo ťa poznám, som ťa v živote nevidela, ste si súdení, pristane vám to,“ napísala jedna z užívateliek. Snímka získal mnoho ďalších komentárov a lajkov.

Sme pod neustálym tlakom
Mnohým kruhom nevyhovuje existencia Hlavných správ
Podporte jediné väčšie nezávislé médium na Slovensku

č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

PODPORUJEM nezávislé spravodajstvo

Zdroj