Lucasfilm nemá v pláne použiť v Hviezdnych vojnách digitálnu podobu Fisherovej

Lucasfilm nemá v pláne použiť v Hviezdnych vojnách digitálnu podobu Fisherovej

Los Angeles 14. januára 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Dave Caulkin)

Filmová spoločnosť Lucasfilm nemá v pláne použiť v ďalších pokračovaniach ságy Hviezdne vojny digitálnu podobu nedávno zosnulej herečky Carrie Fisherovej, ktorá vo filmoch stvárňovala princeznú Leiu.

Na snímke z roku 1980 pózuje herečka Carrie Fisherová s postavou stormtroopera počas reklamnej akcie na film Hviezdne vojny. Na snímke z roku 1980 pózuje herečka Carrie Fisherová s postavou stormtroopera počas reklamnej akcie na film Hviezdne vojny.

Spoločnosť Lucasfilm zverejnila toto vyhlásenie v noci nadnes, aby ukončila dohady o svojich údajných plánoch s podobou Fisherovej, ktorá zomrela 27. decembra na následky rozsiahleho infarktu.

Fisherová sa k úlohe princeznej Leiy vrátila v siedmom pokračovaní Hviezdnych vojen, ktoré malo pod názvom Sila sa prebúdza premiéru vlani. Krátko pred smrťou Fisherová dokončila svoje nakrúcanie v ôsmom pokračovaní ságy, ktorého premiéra je naplánovaná na december tohto roku.

Herečka sa podľa plánov tvorcov mala objaviť aj v deviatej epizóde Hviezdnych vojen, ktorá bude mať premiéru v roku 2019. Autori scenára momentálne zvažujú, ako postupovať po Fisherovej nečakanej smrti.

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)