Bratislava 24. decembra 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavol Zachar)
 
Ministerka školstva, vedy, výskumu a športu Martina Lubyová (nominantka SNS) by sa chcela všetkým učiteľom, žiakom aj študentom poďakovať za spoluprácu, snahu a výsledky, ktoré v roku 2018 dosiahli

Na snímke ministerka školstva, vedy, výskumu a športu SR Martina Lubyová

“Chcela by som im poďakovať, že nám pomáhajú realizovať Národný program rozvoja výchovy a vzdelávania (NPRVaV), ktorý by nás mal o desať rokov dostať veľmi dopredu,” uviedla Lubyová pre TASR. Zároveň dúfa, že aj v roku 2019 sa dobre naštartované zmeny podarí potiahnuť ďalej.
“Verím, že sa dostane viac peňazí do peňaženiek a že prostredie bude oveľa lepšie, príjemnejšie a kultivovanejšie,” povedala ministerka.
Ako doplnila, nielen učiteľom, ale aj študentom a žiakom praje šťastné a veselé vianočné sviatky. Zároveň uviedla, že sa teší na spoluprácu v nasledujúcom roku. “Som presvedčená, že dosiahneme ešte veľa ďalších úspechov,” uzavrela šéfka rezortu školstva.
 
Príspevok Lubyová ďakuje učiteľom, žiakom a študentom, že pomáhajú realizovať Národný program rozvoja výchovy a vzdelávania zobrazený najskôr Hlavné správy.