Bratislava 12. januára 2016 (HSP/Foto: screenshot youtube/TASR-Michal Svítok/ HSP)

Práve v čase, keď prezident vyzýva Cirkev, aby spustila boj proti ĽSNS, jej poslanci žiadajú, aby sa na Slovensku skončilo s genocídou nenarodených detí

Ľudová strana Naše Slovensko písomne vyzýva riaditeľov všetkých zdravotníckych zariadení, kde sa vykonávajú umelé potraty, aby s týmto vyhladzovaním najmladšej skupiny obyvateľstva prestali.

Snímka ilustruje, ako sa prevádza potrat do 12. týždňa tehotenstva - tzv. vysatím dieťaťa z maternice matky. Snímka ilustruje, ako sa prevádza potrat do 12. týždňa tehotenstva – tzv. vysatím dieťaťa z maternice matky. Dieťa končí ako biologický odpad

“Život je Boží dar (…). Zabiť človeka je hriech, zabiť bezbranného je o to väčší hriech. Počaté a nenarodené dieťa je plnohodnotným človekom, a preto je neprípustné svojvoľne a beztrestne ho zabíjať.”

Autorka výzvy, lekárka a poslankyňa klubu Natália Grausová, sa pri tom opiera aj o nedávne úspešné ukončenie vykonávania potratov v niektorých častiach Slovenska. Ako príklad možno uviesť nemocnice v Snine, Vranove nad Topľou ako aj Polikliniku Terasa v Košiciach, kde došlo ku konsenzu stiahnuť zo svojej ponuky umelé potraty. Z „potratovej mapy“ zmizla aj Banská Štiavnica, keďže gynekologické výkony sa presťahovali do Žiaru nad Hronom. Informovali sme vás o tom TU.

Na snímke lekárka a poslankyňa ĽSNS Natália GrausováNa snímke lekárka a poslankyňa ĽSNS Natália Grausová

Zabíjanie nenarodených detí ide otvorene proti kresťanskému presvedčeniu a proti životu ako takému všeobecne. Paradoxom je, že práve v rovnakom čase, ako sa lekárom dostala táto výzva, prezident Andrej Kiska vyzval predstaviteľov cirkví na Slovensku, aby zatiahli do boja proti ĽSNS, nakoľko predpokladá, že cirkev je rovnako ako on znepokojená, že sa “za Boha, za národ, za kresťanské hodnoty a údajnú ochranu koreňov a hodnôt našej civilizácie schovávajú výhonky nebezpečného zla”.

Svojich nenarodených detí sa na Slovensku denne zbavuje podľa oficiálnych štatistík viac ako 20 žien práve vďaka tomu, že umelý potrat je legálny a je prevádzaný na požiadanie.

Výzva lekárom na zastavenie umelých potratov

Výzva lekárom na zastavenie umelých potratov