Hviezdny Messi sa nechal počuť, že jeho syn Tiego nemá rád futbal a na zápasy Barcelony chodí len preto, že tam chodí ratolesť Luisa Suareza. Očakávalo sa totiž, že 4-ročný potomok bude kráčať jednoznačne v šľapajách svojho otca, ktorý patrí medzi najlepších futbalistov sveta všetkých čias.

O to prekvapujúcejšie bolo, čo 29-ročná hviezda prezradila. Jeho najstarší syn by vôbec nemusel chodiť na zápasy Barcelony a chodí tam len kvôli kamarátom. V jednej televíznej šou povedal. „Skutočne, nemá rád futbal. Ide tam, lebo vie, že stretne Benjamina (syna Luisa Suareza) a ostatných kamošov. Ale vôbec nie je fanúšik. A nie je vôbec ako Benjamin, ktorý sa celý deň hrá s loptou.“ Thiago spolu so svojím ročným bračekom Mateom sa tak častokrát po zápase ukazujú so svojím otcom na štadióne alebo sa fotia v hľadisku s mamou Antonettou Roccurro.

Slávny Lionel prezradil ešte jedno tajomstvo zo svojho súkromia, či lepšie povedané zvyk. Na záchode pri malej potrebe si sadá na dosku ako žena. Zdôraznil, že je to tak oveľa komfortnejšie a najmä za rána. Keď sa jeho kamarát Suarez dozvedel túto perličku, vybuchol do smiechu…