Slovensko 10. augusta 2017 (HSP/Foto: Facebook-Koňýk)

Líder legendárnej punkovej skupiny Zóna A Peter Schredl alias Koňýk dostal od Ľudovej strany Naše Slovensko ponuku kandidovať za poslanca do zastupiteľstva Bratislavského samosprávneho kraja. Známy spevák  nám prezradil, či ponuku príjme.
Na snímke Petr Schredl (Koňýk)

„ĽSNS ma oslovila s ponukou kandidovať za poslanca do VÚC, ale ponuku som po zvážení odmietol, nakoľko sa danej problematike nevenujem,“ uviedol líder legendárnej skupiny.
Spevák sa vyjadril aj k mediálnym útokom na Kotlebovu stranu. „Mediálne útoky voči ĽSNS sú, podľa môjho názoru, vedené zo strany médií, ktoré sú vlastnené slovenskou oligarchiou alebo nadnárodnými korporáciami. A tým nejde o blaho obyvateľov Slovenska, alebo jeho rozvoj, ale len a len o maximalizáciu svojho vlastného finančného zisku. Následne svoju neobmedzenú finančnú moc zneužívajú na korumpovanie poslancov, politikov, zamestnancov štátnej správy, ako aj na financovanie rôznych “neziskoviek”, ktoré následne robia politiku, idúcu vyslovene proti záujmom občanov Slovenska,“ vysvetlil Schredl alias Koňýk.
„Ten, kto sa kúpiť nenechá, sa stáva terčom útokov a osočovania. ĽSNS chce tento stav razantne zmeniť, odstrániť korupciu, odstrániť zdieranie pracujúcich a nastoliť konečne právny štát. Preto je neustále cieľom, niekedy až absurdných, obvinení a umelo vykonštruovaných káuz,“ dodal na záver líder legendárnej punkovej skupiny Zóna A.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.