Bratislava 28. februára 2019  (HSP/Foto: Anton Chromík Facebook)
 
Agresívny liberalizmus sa už aj na Slovensku šíri ako mor. Človek, ktorý má konzervatívne, či pronárodné postoje, je okamžite liberálnou úderkou slovne lynčovaný. Na vlastnej koži si to vyskúšal Anton Chromík z Aliancie za rodinu, do ktorého sa pustili liberálni fanatici len pre to, že sa odfotil s kresťanským a pronárodným kandidátom na prezidenta Štefanom Harabinom

Na snímke Anton Chromík a Štefan Harabin

Aj v Nacistickom Nemecku sa pogromy na  Židov a nepriateľov režimu najprv začali “len” slovnými útokmi sfanatizovaných Nemcov. Neskôr to vyústilo do fyzických útokov a nakoniec prišli koncentračné tábory.
Dnešný plazivý liberalizmus sa tomu začína nebezpečne podobať. Stačí, aby človek mal len trochu odlišný názor, ktorý je v rozpore s liberálnym svetonázorom a agresívna liberálna úderka zložena prevažne zo sfanatizovaných pubertiakov sledujúcich nenávistnú stránku Zomri a liberálne médiá, sa na svoju obeť okamžite vrhnú.
Na vlastnej koži sa o tom mohol presvedčiť Anton Chromík z Aliancie za rodinu už v čase, keď organizoval referendum za rodinu. Tentokrát sa doňho pustili liberáli za to, že sa odfotil s kandidátom na prezidenta Štefanom Harabinom. Ich prezidentskou liberálnou modlou sa najnovšie stala kandidátka Zuzana Čaputová a kto má iný názor, tomu nič nedarujú.
Štefan Harabin prednedávnom zverejnil fotografiu, na ktorej bol so šéfom Aliancie za rodinu Antonom Chromíkom. Okamžite sa toho chytila liberálna nenávistná stránka Zomri, a rovnako aj liberálne médiá.
Ako to všetko dopadlo? Sfanatizovaní liberáli začali Chromíkovi písať nenávistné správy a de facto ho slovne zlynčovali.
Chromík sa bránil, že sa nejednalo o žiaden znak podpory kandidáta Harabina. V blogu napísal, že sa jednalo o diskusiu na ktorú postupne pozýva všetkých kandidátov na prezidenta a prirodzene z diskusií vzniká množstvo fotografií.
Liberálom však nič nie je sväté. Nakoniec musel Harabin, zrejme na požiadanie pána Chromíka, stiahnuť z internetu spoločnú fotografiu. Harabin k tomuto incidentu zverejnil nasledujúce stanovisko:
 
” LIBERÁLNY LYNČ
Priatelia,
bol som nutený zo svojho fotoalbumu odstrániť fotku, kde som odfotený ja s pánom Chromíkom z Aliancie za rodinu. To, čo sa začalo diať po zverejnení tejto fotografie je v demokratickej spoločnosti neprípustné.
Pán Chromík musel čeliť slovným útokom a agresívnemu správaniu veľkého počtu ľudí. Za predmetnú fotografiu ho doslova lynčovali a to spôsobom, za ktorý by sa nehanbili ani v nacistickom Nemecku. Nestačilo ani vyjadrenie pána Chromíka. Jeho vyjadrenie nájdete v priloženom odkaze.
Poväčšine išlo o slniečkárov a podporovateľov kandidátov Čaputovej, Mistríka a možno aj Šefčoviča. Tí, v obave, že by spojením síl mohol vyhrať jediný relevantný kresťanský a národný kandidát presadzujúci tradičné hodnoty, neváhali a jednoducho pána Chromíka svojimi reakciami zvalcovali. Až sem sme to dopracovali, priatelia. K liberálnemu fašizmu slniečkárov s jediným dovoleným názorom.
Drahí krajani, situácia v spoločnosti už viac nie je únosná a vyžaduje zmenu. Nemôžeme viac tolerovať liberálnu mafiu, ktorá si uzurpuje právo rozhodovať o správnosti, či nesprávnosti názorov a všetkých s nesprávnym názorom okamžite verejne lynčuje.
Chcem apelovať na všetkých, aby 16. marca prišli k voľbám a odovzdali svoj hlas. Tu už ide o všetko.”
Samuel Gdovin
 
Príspevok Liberáli slovne zlynčovali Chromíka z Aliancie za rodinu, kvôli fotke s Harabinom. Začína to pripomínať nacistické pogromy zobrazený najskôr Hlavné správy.