Portugalsko 25. septembra 2017 (HSP/TK KBS/Foto:“CSSR all around” Facebook)

Fotografie, ktoré sú publikované na sociálnych sieťach Facebook a Istagram sú dostupné redemptoristom na celom svete
“CSSR ALL AROUND” (CSSR všade dookola) je jednoduchým nápadom laických redemptoristických partnerov v misii v Portugalsku. Na Instagrame a Facebooku publikujú fotografie, ktoré majú byť dostupné redemptoristickej rodine na celom svete. Na novom „fotodenníku“ sú pozvaní spolupracovať redemptoristi a laickí partneri v misii na celom svete. “Vyhotov fotografiu redemptorisického kríža vo svojej krajine, alebo na misijných cestách. Potom foto pošli na túto adresu cssrallaround@cssr.pt. Publikovať foto môžeš aj sám na Facebooku, alebo Instagrame. Hashtag #cssrallaround,” avizujú.
Jedna z fotografií projektu urobená pred Redemptorist Church Via Merulana

Už dnes je možné navštíviť stránku. Objavíte tam už zábery z Portugalska, Guiné-Bissau, z Iránu, Južnej Afriky, Škótska, Anglicka, Španielska, Panamy, Albánska, Talianska, Francúzka, Kolumbie a Litvy.” Tešíme sa, že spolu vytvoríme veľkú celosvetovú vizuálnu mapu našej globálnej misionárskej prítomnosti. Plánujeme vytvoriť aj akýsi „katalóg“ s nádhernými a zmysluplnými fotografiami, ktoré môžeme všetci používať v našich materiáloch pre potreby pastorácie a aktivít spojených s povolaniami,” informujú (Zdroje: redemptoristi.sk/zasvatenyzivot.sk)

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.