Ladislava Bašternáka vyšetrujú v ďalších troch veciach, tvrdí ministerka Saková

Bratislava 8. novembra 2018 (SITA/HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)
 
V súvislosti s menom Ladislava B. je začaté trestné stíhanie v ďalších troch veciach. V relácii TV Pravda Ide o Pravdu to uviedla ministerka vnútra Denisa Saková

Na snímke ministerka vnútra Denisa Saková

“Prebieha riadne vyšetrovanie a to na základe skutkov, ktoré sme jednak odhalili operatívnou činnosťou Finančnej polície, jednak na základe výsledkov, ktoré nám poskytla Finančná správa a aj na základe medializovaných informácií niektorých poslancov,“ vyhlásila v relácii Saková. Podľa ministerky vnútra ide o veci, ktoré „sú prienikom skutkov, ktoré nastali v nejakom období a prebieha riadne živé vyšetrovanie“.
K bývaniu bývalého premiéra a predsedu Smeru Roberta Fica, ktorý už roky žije v komplexe Bonaparte a prenajíma si byt patriaci Ladislavovi B., sa ministerka v TV Pravda vyjadrila, že to je “skutočne na osobnom rozhodnutí predsedu strany.“
Ďalej uviedla, že v kauze podozrivých prevodov v tejto bytovke, na ktoré trestným oznámením upozornil opozičný poslanec Jozef Rajtár, je začaté trestné stíhanie vo veci. „Čakáme na jeden znalecký posudok, aby sme v tej veci vedeli pokračovať,“ dodala s tým, že viac informácií o tomto vyšetrovaní nemá.
 
Príspevok Ladislava Bašternáka vyšetrujú v ďalších troch veciach, tvrdí ministerka Saková zobrazený najskôr Hlavné správy.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)