Je krásna, úspešná a bohatá! Napriek tomu má v láske smolu. Kylie Minogue (48) dala zbohom svojmu snúbencovi, britskému hercovi Joshuovia Sassemu (29). Dôvod je veľmi trpký, zvlášť pre speváčku.

Ako informuje denník The Sun, jej o devätnásť rokov mladší snúbenec sa zaplietol so sexi kolegyňou počas nakrúcania televízneho seriálu „No Tomorrow“ v Kanade. Tou ženou je podľa spomínaného denníka nie veĹmi známa herečka Marta Milans. Tmavovlsáka pochádza zo Španielska a má 34 rokov.

K afére sa vyjadrila aj sama speváčka prostredníctvom svojho Instagramu. „Ďakujem za vašu lásku a podporu počas tejto kapitoly v mojom živote. Ďakujem za pochopenie, že sme sme sa obaja, ja aj Josh, rozhodli ísť rozdielnymi cestami. Jeden druhému prajeme len to najlepšie.“

Kylie Minogue a Joshua Sasse na archívnom zábere.Kylie Minogue a Joshua Sasse na archívnom zábere.
Autor: SITA/AP, Joel Ryan

Bristký denník o rozchode píše: „Kylie je celkom zničená, má zlomené srdce. Naozaj si myslela, že on je konečne ten pravý. Ale ako sa ukázalo, ani jemu nemohla veriť,“ opisuje zdroj z okolia speváčky.

Pritom Kylie sa o svojom snúbencovi vyjadrovala výlučne v superlatívoch, odkedy ju vo februári 2016 požiadal o ruku. V médiách opisovala ich lásku ako dokonalú a takisto chystala svadbu.