Kuffa: “Lesba mala to, čo chcela. Prečo potom prišla ku Kuffovi?”

Bratislava 16. júla 2018 (HSP/Foto:Screenshot YouTube)
 
Katolícky kňaz Marián Kuffa patrí v súčasnosti k najviac diskutovaným osobnostiam. Dovolil si viackrát nahlas povedať jednoznačnú pravdu ohľadom viacerých spoločenských tém, čo neuniesli liberálne médiá a volali po výzve zastaviť ho. Najnovšie vystúpil s kázňou pri príležitosti zhromaždenia Hrdí za rodinu, v ktorej sa vyjadril ku rozporom s Havranom ako aj napríklad k možnej kandidatúre na prezidenta SR. Pozrite si jeho slová vo videu.

Na snímke kňaz Marián Kuffa.

Kuffova kázeň odznela na svätej omši pri príležitosti pochodu Hrdí na rodinu, dňa 14. júla 2018 v kostole kapucínov v Bratislave.
Kňaz hovorí o tom, prečo sú konzervatívni kresťania médiami nazývaní extrémistami či radikálmi rovnako ako bol on nazvaný Havranom.
“Ku nikomu necítim nenávisť a všetkým odpúšťam a posielam požehnanie. Nech s tými odporcami, čo sú proti nám, kráča Boh. To nie sú moji nepriatelia, aj keď majú iný názor, ktorý nikdy neprijmem. Sú to moji bratia a sestry. Ježiš na nikoho nezvolával blesky..,” uviedol vo svojej kázni.
“Dnes je taká doba, všetkým dávať značky. Som myslel že vyhrám Homofóba, Homo-fób, Ďalšia nálepka. Homo-fób – to je neopodstatnený strach… Mám je neopodstatnený strach z prostitútok, z lesieb, z vrahov, z kriminálnikov? Nie, inak by som sa o nich nestaral. Ja o tom nekecám, že ich mám rád, ja to dokazujem. Veď bývajú na mojej fare.”
“Prídu ku mne prostitútky, veď mohli mať mužov, koľko chceli a prídu ku mne lesby, veď mohli mať žien, koľko chceli, a vidíš, prídu ku mne s prosbou o pomoc. Toto, čo dnes liberálny humanizmus hlása, lebo ponúka ľuďom čo im chutí, toto kresťanská láska demaskuje. Lesba mala to, čo chcela. Prečo potom prišla ku Kuffovi? Pretože už tak nechce žiť.”
V závere hovorí, že to, že je nejaký zákon v platnosti, neznamená, že ten zákon je aj morálny. Taktiež on nie je ten, kto by mal vravieť, koho treba voliť, ale môže len povedať, akých ľudí treba voliť. Majú to byť ľudia, ktorí sa neboja vystúpiť za ochranu rodiny a za ochranu nenarodených detí.
Kňaz Marián Kuffa je v súčasnosti jeden z popredných kňazov, ktorý vystupuje na verejnosti otvorene, už viackrát si dovolil nahlas povedať jednoznačnú pravdu ohľadom viacerých spoločenských tém, čo neuniesli liberálne médiá a volali po výzve zastaviť ho. Posledne si doňho kopol aj sofistikovaný článok Ivy Mrvovej na Aktualitách, ktorý volá po “vzdelaných teológoch”, ktorí by rozprávali vznešene (aby zrejme nerušili svedomie ľudí) a nenechali tak Kuffu vystupovať samého… Smutné je, že sa k tejto výzve na sociálnych sieťach pridali aj niektorí čelní predstavitelia slovenského prolife hnutia – zrejme preto, že Kuffa sa postavil za ochranu života v nedávno diskutovanom zákone o potratoch z dielne kotlebovcov. Okrem toho pred pár dňami publicista Michal Havran, ktorý pôsobí aj ako moderátor diskusnej relácie na verejnoprávnej RTVS, o postojoch Kuffu napísal pre SME hanebný článok, za ktorý čelí trestnému oznámeniu zo strany advokátskej kancelárie Jána Čarnogurského (viac v článku). Kuffa nedávno oznámil, že Havranovi odpúšťa a praje si stiahnutie trestného oznámenia.
 
 

 
 
 
 
Príspevok Kuffa: “Lesba mala to, čo chcela. Prečo potom prišla ku Kuffovi?” zobrazený najskôr Hlavné správy.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)