Čoskoro tu máme rok 2017 a s ním aj nové trendy, ktoré nútia zabehnuté značky premýšľať nad tým, či je dizajn ich produktov ešte aktuálny a či neprišiel čas na zmenu. A presne do tejto skupiny patrí aj značka Krušovice, ktorá sa len prednedávnom rozhodla zmeniť vzhľad, resp. tvar svojich fľiaš za nový kráľovský a redizajnom prešli aj samotné etikety a plechovky. Zmeny sa však netýkajú samotného piva, čo určite ocení každý milovník tradičnej receptúry. Pri tejto príležitosti sa Krušovice rozhodli dopriať nový vzhľad aj svojim fanúšikom, ktorí počas nakupovania čakajú na svoje polovičky. Veď to nekonečné čakanie všetci dobre poznáme.

Krušovice spríjemnili mužom nudné čakanie na nakupujúce priateľky naozaj originálne

V spolupráci s holičstvom Gentleman’s World teda otvorili pop-up holičstvo v nákupnom centre na veľmi taktickom mieste, a to hneď pred obľúbeným obchodom so ženským oblečením. Okrem toho, že muži dostali nový kráľovský strih, nemohlo chýbať ani pivo Krušovice a v konečnom dôsledku ochádzali mnohí páni zo sobotňajších nákupov ešte o niečo spokojnejší ako ich milované polovičky. Z tohto eventu zároveň vzniklo aj vtipné video, v ktorom si zahrali tanečníci z The Pastels a vy teraz máte možnosť si ho pozrieť nižšie. Ešte predtým však prIpomenieme, že aj vy sa môžete zapojiť do súťaže o 10x #KráľovskýStrih v Gentleman’s World a 30 balení piva Krušovice v novom šate. Stačí do komentára pod týmto príspevkom pridať screenshot v momente, keď sa objaví pivo Krušovice v novej fľaši. Víťazi budú vyžrebovaní už 2.1.2017.

Krušovice spríjemnili mužom nudné čakanie na nakupujúce priateľky naozaj originálneKrušovice spríjemnili mužom nudné čakanie na nakupujúce priateľky naozaj originálneKrušovice spríjemnili mužom nudné čakanie na nakupujúce priateľky naozaj originálneKrušovice spríjemnili mužom nudné čakanie na nakupujúce priateľky naozaj originálneKrušovice spríjemnili mužom nudné čakanie na nakupujúce priateľky naozaj originálneKrušovice spríjemnili mužom nudné čakanie na nakupujúce priateľky naozaj originálneKrušovice spríjemnili mužom nudné čakanie na nakupujúce priateľky naozaj originálneKrušovice spríjemnili mužom nudné čakanie na nakupujúce priateľky naozaj originálneKrušovice spríjemnili mužom nudné čakanie na nakupujúce priateľky naozaj originálneKrušovice spríjemnili mužom nudné čakanie na nakupujúce priateľky naozaj originálneKrušovice spríjemnili mužom nudné čakanie na nakupujúce priateľky naozaj originálneKrušovice spríjemnili mužom nudné čakanie na nakupujúce priateľky naozaj originálneKrušovice spríjemnili mužom nudné čakanie na nakupujúce priateľky naozaj originálneKrušovice spríjemnili mužom nudné čakanie na nakupujúce priateľky naozaj originálneKrušovice spríjemnili mužom nudné čakanie na nakupujúce priateľky naozaj originálne

Krušovice spríjemnili mužom nudné čakanie na nakupujúce priateľky naozaj originálne