Modelka Stella Maxwell prichádza na udeľovanie MTV Video Music Awards 2016.Modelka Stella Maxwell prichádza na udeľovanie MTV Video Music Awards 2016.
Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Hviezda filmovej ságy Twilight, ktorá len donedávna tvorila pár s hudobníčkou St. Vincent, má už údajne novú partnerku. Má ňou byť topmodelka a jedna z najsexi žien sveta Stella Maxwell, ktorú dobre poznajú fanúšikovia krások z Victoria’s Se­cret.

Dlhonohá plavovláska, ktorá sa v minulosti stretávala aj so speváčkou Miley Cyrusovou, mala vraj najnovšie počariť práve Stewartovej. „Stretávajú sa a užívajú si spoločne. Iskrí to medzi nimi,“ citoval magazín People nemenovaný zdroj.

Kristen Stewart a jedna z jej ex - Soko.Kristen Stewart a jedna z jej ex – Soko.
Autor: Profimedia

Ten tiež tvrdí, že modelka navštevovala herečku pri nakrúcaní jej nového filmu v Savannah. „Chodila za ňou na pľac. Bola tam niekoľkokrát. A vždy v pauze medzi scénami sa spolu dobre bavili,“ uviedol zdroj. Hoci sa vraj medzi dvoma mladými dámami neodohrávali intímne gestá, bolo na nich vidieť, že si veľmi dobre rozumejú. „Na Kristen bolo vidieť, že je veľmi rada Stellinej spoločnosti,“ konštatoval ešte nemenovaný zdroj.

Herečka Kristen Stewart v minulosti okrem spomenutej St. Vincent tvorila pár aj s Aliciou Cargile či speváčkou Soko.