New York 16. júla 2017 (HSP/breitbart.com/Foto:Screen shot breitbart)

Polícia v New Yorku zatkla troch mužov obvinených z unesenia a brutálneho znásilnenia ženy, ktorá vyšla z kostola v štvrti Queens
Kresťanka unesená z pred kostola v Queense New Yorku a brutálne znásilnená

50-ročná žena, novo-obrátená kresťanka, povedala polícií, že sa k nej priblížilo 5 mužov, keď vyšla z kostola Celestial Church of Christ. Uviedla, že jeden z nich mal zbraň a donútil ju prejsť na osamelé miesto, kde ju okradli, zbili, vyzliekli a zneužili, uvádza správa.
Po útoku obeť utiekla späť do kostola, kde jej pastor Kehinde Oyetunde poskytol prvú pomoc a zavolal políciu.
„Videl som ju plakať,“ povedal pastor. „Povedala, že na ňu zaútočili… povedala im dokonca, že má HIV a nechce ich nakaziť…“
Polícia podľa usvedčujúceho video-záznamu odhalila troch mužov, zatiaľ čo po ostatných pátra. Muži sú vo veku od 17 do 20 rokov. Obeť bola zrejme náhodná, keďže páchateľov nepoznala.
Muži teraz čelia obvineniam z lúpeže, sexuálneho útoku a sexuálneho zneužitia, uviedla televízia ABC.
Viktória Dandarová

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.