Zľava: Herečky Kelly Packard, Donna D'Errico, Nancy Valen a Erika Eleniak sa spoločne objavili na "Baywatch" Slow Motion Marathon v Los Angeles.Zľava: Herečky Kelly Packard, Donna D’Errico, Nancy Valen a Erika Eleniak sa spoločne objavili na „Baywatch“ Slow Motion Marathon v Los Angeles.
Autor: SITA/AP, John Salangsang

Herečky zo známeho seriálu, ktorý už o pár týždňov dorazí do kín aj vo filmovej verzii, sa zišli v Los Angeles na benefičnej akcii Baywacth Slow Motion Marathon.

Medzi pozvanými sa objavila napríklad Erika Eleniak. Sexi blondínka s bujným poprsím patrila po Pamele Andersonovej k najobľúbenejším plavčíčkam televíznej série. Hoci dlhé kadere nahradil účes z krátkych vlasov a Eleniak sa pomaly približuje k dovŕšeniu päťdesiatky, jej pôvab je stále prítomný. Hoci zrelší.

Na podujatí sa potom objavili aj slovenským divákom menej známe tváre – medzi nimi Nancy Valen či Kelly Packard. Zostavu doplnila Donna D’Errico. Ako dámy zostarli? Pozrite sa.

Herečka Erika Eleniak na zábere z roku 1989 v seriáli Pobrežná hliadka.Herečka Erika Eleniak na zábere z roku 1989 v seriáli Pobrežná hliadka.
Autor: Profimedia