Známe mladé dievča sa opäť postaralo o škandál. V jednom bare v Ružomberku riadne pod parou sa dostala najskôr do slovnej roztržky, ktorá neskôr skončila fyzickým útokom. Sheila (24) mala v herni napadnúť o päť rokov mladšie dievča, následne jediným úderom päsťou zrazila k zemi staršieho muža, ktorý sa snažil bitkárky od seba oddeliť.

Strieľala zo zbrane

To nebolo všetko, Sheila dokonca použila svoju zbraň a raz z nej vystrelila. „Bola ako nepríčetná, bolo to hrozné, všetci sme dostali strach, pretože kričala, že všetkých postrieľa,“ prezradil pre Plus JEDEN DEŇ svedok celého incidentu. Čašníci okamžite privolali políciu, ktorá bola na mieste do pár minút a Sheilu zadržali. „Keď prišli policajti aj k ním sa správala arogantne, ako by jej patril celý svet, jedného policajta dokonca strčila. Policajti ju hneď dali do policajného auta,“ dodal svedok.

Za svoj skutok bude pykať

Udalosť sa stala z piatka na sobotu. Sheila Sz. je už niekoľko týždňov obvinená zo zločinu výroby extrémistických materiálov v spolupáchateľstve, v súbehu s prečinom násilia proti skupine obyvateľov, prečinom hanobenia rasy a presvedčenia, ako i prečinom podnecovania k národnostnej, rasovej a etnickej nenávisti. Teraz jej pribudne ďalšie obvinenie. „Na 24-ročnú obvinenú ženu poverený príslušník polície podal podnet na vzatie do väzby. Druhá z obvinených žien je stíhaná na slobode,“ informovala nás žilinská policajná hovorkyňa Jana Balogová.

Ako vníma celú situáciu svojej dcéry matka Oľga? Podrobnosti z bitky a čo sa dialo po nej vám prinesieme v zajtrajšom vydaní denníka a na webe pluska.sk