Konstantin Sivkov o letectve NATO v blízkosti ruských hraníc. Pripravuje sa vojna.

Moskva 1. apríla 2018 (HSP/Foto:facebook)
 
Ruský vojenský odborník Konstantin Sivkov na portáli politexpert otvorene hovorí, že svet speje k možnej vojne. Okrem diplomatického tlaku Američania a NATO zvyšujú vojenské napätie na ruských hraniciach.

Vojenský expert Konstantin Sivkov

Podľa Konstantina Sivkova prelety prieskumných lietadiel aliancie NATO v blízkosti ruských hraníc sú vedené agresívnou formou, čo je podľa Sivkova dôkazom, že protiruské sily sa pripravujú na potencionálny konflikt. Podľa Sivkova prieskumná technika USA je schopná monitorovať situáciu na ruskom území do hĺbky 500 km. Podľa Sivkova Američania a NATO zbierajú strategické informácie z územia Ruska. Ruské stíhačky sústreďujú svoju pozornosť najmä na americké špionážne Boeingy, ktoré sa snažia zbierať citlivé informácie z oblasti Krymu a Čierneho mora.
Ruské letectvo je v stave najvyššej pohotovosti a okamžite vzlieta proti leteckej technike Američanov a NATO, ruské lietadlá bránia Američanom v zbieraní citlivých dát. Podľa Sivkova sa situácia vyhrocuje a svet sa nebezpečne približuje k vojnovému konfliktu.
 
Príspevok Konstantin Sivkov o letectve NATO v blízkosti ruských hraníc. Pripravuje sa vojna. zobrazený najskôr Hlavné správy.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)