Koniec priateľstva: Dvojaký meter lovcu fašistov Benčíka sklamal známeho LGBT aktivistu

Bratislava 22. apríla 2017 (HSP/Foto: kombosnímka HS/TASR)

Známy aktivista pre nové práva LGBTI ľudí Peter Weisenbacher na sociálnej sieti ohlásil koniec priateľstva s ďalšou známou osobnosťou, bielou vranou a tzv. “lovcom fašistov” na internete Jánom Benčíkom. Dôvodom je skutočnosť, že Benčík odmietol zmazať komentár svojho fanúšika, ktorý chcel Weisenbacherovi “dať po papuli”

Na snímke zľava Peter Weisenbacher a Ján Benčík

Weisenbacher sa s Benčíkom pochytil na skutočnosti, keď Benčík odmietol zmazať komentár svojho fanúšika na sociálnej sieti, ktorý na Benčíkovom profile odkázal Weisenbacherovi nasledovné: “Problém tejto krajiny je, že si ešte nedostal na papuľu, poriadne ako varovanie aj tebe podobným”.

Benčík odmietol tento komentár zmazať a na obranu svojho fanúšika mal Weisenbacherovi napísať: “S tvojimi aktivitami v poslednom čase ťažko súhlasiť”.

Zdá sa, že s propagovaním násilia na svojich názorových oponentov Ján Benčík nemá problém, a to ani keď sa jedná o “spriaznené duše”. Weisenbacher túto vec zobral dosť citlivo a priateľstvo na sociálnej sieti s ním ukončil. Na margo dvojakého metra Benčíka Weisenbacher napísal: “Fašista nie je len ten, kto nosí tričká, uctieva Tisa, ale aj ten, kto tak myslí a/alebo koná. Škoda, sklamanie, je čo naprávať aj v staršej generácii.”

Hlavné Správy

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.