Londýn 27. januára 2019 (HSP/Sputnik/Foto:TASR/AP-Steve Parsons/Pool Photo via AP)
 
Podľa médií neboli vzťahy medzi Kate Middleton a Meghan Markle v posledných mesiacoch veľmi ružové. A zrejme na tom naozaj bude niečo pravdivého. Teraz by však mala byť situácia iná a údajne za to môže princ Charles. Informoval o tom portál blesk.cz

Na snímke vojvodkyňa so Sessexu Meghan Markleová

Špekulácie o nezhodách medzi manželkami princa Williama a princa Harryho potvrdil aj kráľovský spisovateľ Robert Jobson.
“Tam, kde je dym, býva väčšinou aj oheň. Myslím si, že hoci to bolo médiami trošku nafúknuté, v kráľovskej rodine skutočne boli určité problémy medzi oboma princeznami,” uviedol Jobson, ktorý v minulosti vydal napríklad biografiu zosnulej princeznej Diany.
“Je to založené na pravde. Som presvedčený o tom, že na Vianoce sa princ Charles rozhodol zasiahnuť a obe dve postavil do laty. A to takmer doslova. Všimnúť si toho môžete na fotografiách, kde sú všetci usporiadaní v jednej línii,” vysvetlil Jobson, v čom mal podľa jeho názoru spočívať zásah princa Charlesa.
A asi to bude naozaj pravda! Na portáli sa píše, že na fotografiách z posledných akcií, konkrétne z návštevy vianočnej omše v Sandringhame, sa vojvodkyne spoločne smiali a mávali ľuďom okolo. Neustále spolu štebotali, a dokonca došlo aj na priateľská gestá, keď Meghan položila ruku na chrbát Kate. Nie je to však hrané?
Kráľovský spisovateľ sa vyjadril aj k informáciám, že Meghan nebude rodiť v pôrodnici, kde rodila aj Kate. Podľa jeho názoru je to pre Meghan pohodlnejšie a chce sa vyhnúť upchatému Londýnu.
“Budú s Harrym bývať vo Frogmore Cottage, čo je blízko Windsoru, takže rodiť bude v nemocnici Frimley Park,” domnieva sa Jobson. ”
Je to miesto, kde rodila tiež grófka Sophie (54), myslím, že sa tam špecializujú na staršie rodičky. Sophie rodila trošku neskôr, mala myslím 38 alebo 39, a teraz je na rade Meghan, ktorá má 37. Myslím, že je to dobrý variant, pretože majú všetky potrebné zariadenia, a to aj pre prípad núdze,” dodal.
Meghan Markle a princ Harry sa vzali vlani v máji na kráľovskom zámku Windsor. Vlani na jeseň pár oznámil, že čaká svojho prvého potomka. Kate Middleton a princ William sú manželmi už od roku 2011. Spoločne vychovávajú svoje tri deti – princa George, princeznú Charlotte a princa Louise.
 
Príspevok Koniec nezhôd medzi vojvodkyňami Meghan a Kate? Princ Charles si na nich posvietil zobrazený najskôr Hlavné správy.