Bratislava 24. decembra 2016 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)

Štedrý deň manažovať nedokážem, najradšej by som sa naklonoval, ale snažím sa obsiahnuť čo najviac. Pre TASR to povedal líder Sme rodina Boris Kollár, ktorý má deväť detí.

Na snímke líder hnutia Sme rodina Boris KollárNa snímke líder hnutia Sme rodina Boris Kollár

“Pri darčekoch sa s ich matkami dohodnem. Ony vedia, čo tie deti chcú a ja to finančne zabezpečím,” uviedol. Samotný Štedrý deň je potom takmer vždy rovnaký. “Aj dnes sa budem snažiť ráno pozbierať všetky deti, ktoré sú v Bratislave a pôjdeme k môjmu priateľovi z detstva, ktorý je podnikateľ. Založil veľmi milú tradíciu. Za obchodom má dvor, kde zabezpečí občerstvenie a drobné darčeky pre deti. Stretáva sa tam 200 či 300 ľudí, všetko kamaráti. Som naučený tam s deťmi chodiť,” opísal Kollár.

Večer deti zase rozvezie kam treba. “A už sa mi stalo, že som takto chytil aj tri štedrovečerné večere. A na konci dňa stíham aj polnočnú omšu. Je to veľmi komplikované, ale zábavné,” priznal.

Silvester a oslavu Nového roka si už väčšinou necháva pre seba. “Ale trávil som ho už aj s deťmi. Ale ani Vianoce ani Silvester si neuzurpujem, že je to môj čas. Väčšinou sa podriadim rodine,” dodal Kollár.

Líder OĽaNO-NOVA Igor Matovič tvrdí, že politika ho cez rok úplne pohlcuje, takže dnes bude mať konečne čas na seba. “Vianoce? Také úplne obyčajné a tradičné. Celé sviatky budeme na Spiši u svokrovcov a keďže svokor je po ťažkej mozgovej príhode, bude to aj o starostlivosti o neho. Silvester tiež obyčajný. Mrázik, štrnk a bum,” povedal pre TASR.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.