Bratislava 23. júla 2019 (HSP/TK KBS/Foto:Wikimedia)

Kňazi-spovedníci sú pozvaní na medzinárodnú vedeckú konferenciu “Aktuálne výzvy spovednej praxe”. Uskutoční sa v dňoch 27. – 29. augusta 2019 v Kňazskom seminári biskupa Jána Vojtaššáka v Spišskej Kapitule. Ako avizujú organizátori, ktorými sú Subkomisia pre bioetiku KBS a Konferencia biskupov Slovenska, Apoštolská penitenciária, Kňazský seminár a Teologický inštitút Teologickej fakulty v Spišskom Podhradí, určená je výlučne pre kňazov – spovedníkov

Ilustračný obrázok

Prednášať a odpovedať na otázky účastníkov budú kancelár Pápežskej akadémie pre život don Renzo Peggoraro, teológ Apoštolskej penitenciárie a profesor na Gregoriánskej univerzite Ján Ďačok SJ a don Robert Oliver, sekretár Pápežskej komisie pre ochranu maloletých. Prednášky odznejú v talianskom jazyku so zabezpečeným tlmočením do slovenčiny.

Registrácia je možná výlučne elektronicky vyplnením formulára (kliknite TU). Bližšie informácie je možné získať na adrese: tajomnik@bioetika.kbs.sk.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj