Bratislava 6. mája 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Chris Pizzello)

Kanadský herec a spevák Kiefer Sutherland by chcel byť Davidom Bowiem. Päťdesiatdvaročný muzikant v rozhovore pre magazín MOJO uviedol, že zosnulého anglického interpreta obdivuje. “Mal svoj pôvab a istotu vo všetkom, čo povedal. Vždy som mu to závidel,” dodal

Na snímke Kiefer Sutherland

Rodák z londýnskeho Paddingtonu tiež prezradil, že je veľkým fanúšikom ďalšieho zosnulého hudobníka Toma Pettyho. “Jedna z najlepších vlastností hudby je, že vás dokáže preniesť do určitého životného obdobia. Album Damn The Torpedoes od Toma Pettyho mi vždy pripomína moju opatrovateľku, do ktorej som bol ako 13-ročný zamilovaný,” vyhlásil herec.

Kiefer William Frederick Dempsey George Rufus Sutherland je synom Donalda Sutherlanda a Shirley Douglas. V jeho rozsiahlej filmografii sú snímky ako Pri mne stoj! (1986), Mladé pušky (1988), Hráči so smrťou (1990), Zopár správnych chlapov (1992), Twin Peaks (1992), Traja mušketieri (1993), Kedy zabiť (1996), Smrtihlav (1998), Telefónna búdka (2002), Strážca (2006), Zrkadlá (2008) či Melancholia (2011). V roku 2015 si zahral po boku svojho otca a Demi Moore vo westerne Forsaken. Za stvárnenie federálneho agenta Jacka Bauera v seriáli 24 (2001 – 2014) získal Zlatý glóbus, dve Screen Actors Guild Awards, dve Satellite Awards či jednu Primetime Emmy, pričom druhú si na konto pripísal ako jeden z producentov v kategórii Najlepší dramatický seriál. Od roku 2008 má hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy.

Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj