Praha 14. septembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR)

Český spevák Karel Gott vystúpi v januári 2018 na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Organizátori toto podujatie avizujú ako jediný a najväčší halový koncert Karla Gotta v januári 2018. Informoval o tom dnes český spravodajský server Novinky.cz
Na snímke Karel Gott

“Koncert má netradičný názov: Karel Gott má koncert Pošli to ďalej,” uviedli usporiadatelia pre Novinky.cz. “Po úspešnom zvládnutí ťažkej choroby, príprave muzikálu Čas růží, návrate na koncertné pódiá, veľkolepej výstave o jeho živote, skvelom koncerte na festivale Topfest v Piešťanoch, je tu to najlepšie, čo jeho fanúšikovia môžu dostať,” uviedla organizátorka koncertu Silvia Nemčovičová.
Organizátori tiež poukázali na to, že koncert sa uskutoční v najväčšej sále, ktorá je v súčasnosti k dispozícii na Slovensku.
Na koncerte v Bratislave bude 78-ročného Gotta sprevádzať skupina Boom!Band. “Dlho som rozmýšľal nad tým, ako o januárovom koncerte v Bratislave povedať čo najväčšiemu počtu fanúšikov tak, aby som pritom použil čo najmenej slov, a napadá mi jediné – pošli to ďalej,” hovorí 41-násobný držiteľ Zlatého slávika.
Predpredaj vstupeniek sa začína 20. septembra 2017.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.