Praha 26. marca 2018 (HSP/Blesk/Foto: Facebook Karel Gott)
 
Česká spevácka legenda Karel Gott má nové internetové stránky, ktoré odhalili podstatnú vec – zoznam tých, ktorí preňho aktuálne pracujú

Na snímke Karel Gott

E-mailovú korešpondenciu a žiadosti o autogram vybavuje 66-ročná Blanka Krejčí, ktorá je svokrou Karla Gotta. Ide tak o prvé oficiálne priznanie, že preňho robí aj mamička jeho 42-ročnej manželky Ivany (42), píše český denník Blesk.
Pre jeho nedeľné vydanie istá osoba zo spevákovho okolia prezradila, že “Karel Gott svojej svokre aj normálne platí za prácu, ktorú preňho vykonáva, ale nerád o tom hovorí”. Napriek tomu  si pochvaľuje “rodinný podnik”.
V rodinnej agentúre figuruje aj manželka Ivana ako manažérka Karel Gott Agency spolu s produkčnou Lídou Sekaninovou. Je to taktiež prvýkrát, čo je aj Gottova manželka uvedená na zozname jeho pracovníkov, pričom to doteraz odmietal potvrdiť s tým, že mu len pomáha.
“Od momentu, kedy som začal dráhu profesionálneho speváka, sníval som o tom, že budem mať vlastnú agentúru, v ktorej si budem sám určovať, čo budem robiť, ako a kedy. Ale pretože to v prvých tridsiatich rokoch mojej kariéry nebolo možné, došlo k tomu konečne teraz,” prehlásil prednedávnom Gott.
 
Príspevok Karel Gott prvýkrát priznal, že platí svokre zobrazený najskôr Hlavné správy.