Michigan 25. februára 2020 (HSP/Foto:Screenshot YouTube)

Prípad z amerického Michiganu ukazuje, ako je gender ideológia nebezpečná. 45 – ročný pedofil sa na súde bránil tým, že on sa necíti ako dospelý muž, ale ako 8- ročné dievčatko. Súd mu našťastie v tomto prípade nevyšiel v ústrety, no pri súčasnom súdnom aktivizme je všetko možné

Na snímke Joseph Gobrick

Nebezpečenstvo zvrátenej ideológie gender je jasné zrejme každému človeku so zdravým rozumom. Niektorí liberáli si však stále idú svoje a tvrdia, že je to len strašenie. V americkom štáte Michigan sa však stal prípad, ktorý ukazuje, kam až môže zájsť táto ideológia.

45-ročný Američan Joseph Gobrick bol obvinený kvôli prechovávaniu a sledovaniu detského porna vo svojom počítači. Tento michiganský zvrhlík použil na svoju obhajobu pred súdom skutočne bizarné vysvetlenie.

„Vždy som sa cítil ako osemročné dievča,“ povedal Gobrick súdu s tým, že ako dôkaz sú jeho detské kresby, ktoré podľa neho vyzerajú, akoby ich kreslilo 8-ročné dievča. O prípade informuje New York Post.

Našťastie sudca sa nestotožnil s jeho výhovorkou a Gobricka odsúdil na 10 až 20 rokov za mrežami.

Joseph Gobrick je sexuálny delikvent, ktorý bol už v minulosti v New Yorku odsúdený za sexuálne zneužitie.

V tomto prípade teda všetko dopadlo dobre, no pri súčasnom silnejúcom súdnom aktivizme sa môže stať, že nejaký ultraliberálny sudca vezme na vedomie výhovorky nejakého pedofila, že sa cíti ako mladé dievča a tak sa môže vyhnúť trestu.

Gender ideológia hlása, že každý človek si môže vybrať takzvaný rod, respektíve pohlavie podľa toho ako si sám vyberie. Potiera teda biologickú podstatu pohlavia, že sa človek rodí buď mužom, alebo ženou. Túto nebezpečnú ideológiu obsahuje aj Istanbulský dohovor, ktorý sa Slovenský parlament snaží odmietnuť.

S gender ideológiou sú problémy aj v športe. Čoraz častejšie sa totiž stáva, že „bývalí“ muži (dnes už akože ženy) súťažia v rôznych športových disciplínach so skutočnými ženami. Nie je žiadnym prekvapením, že títo „bývalí“ muži ich s ľahkosťou porazia, keďže muži sú viac stavaní na lepšie fyzické výkony.

Samuel Gdovin

Sme pod neustálym tlakom
Mnohým kruhom nevyhovuje existencia Hlavných správ
Podporte jediné väčšie nezávislé médium na Slovensku

č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

PODPORUJEM nezávislé spravodajstvo

Zdroj