Kaliňák zatiaľ nevie, či by chcel byť ministrom vnútra aj piatykrát

Bratislava 11. decembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Marko Erd)

Kaliňák priznal, že pozíciu ministra vnútra vykonáva už dlho a tzv. refresh občas neuškodí
Minister vnútra SR Robert Kaliňák (Smer-SD) zatiaľ nevie povedať, či by chcel byť ministrom vnútra aj piatykrát. Uviedol to v pondelkovej relácii Rádia Expres Braňo Závodský naživo.
Na snímke minister vnútra Robert Kaliňák

“Ja si myslím, že obdobie, ktoré túto funkciu vykonávam, je naozaj dlhé. Niekedy určite pomôže v mnohých oblastiach ‘refresh’, povedal Kaliňák. Ako doplnil, strana Smer-SD sa ešte dohodne, s akou stratégiou pôjde do volieb v roku 2020.
Kaliňák zdôraznil, že sa nevzdáva ministerskej funkcie, pretože má dôveru voličov aj kolegov v strane. “Máme svoje pravidlá jasne stanovené. My sme demokratická strana, nie sme diktátorská strana typu SaS, kde niekto povie svoj názor a hneď je vyhodený zo strany,” uviedol Kaliňák.
Minister vnútra zároveň odmieta, že by klamal v prípade biznisu s podnikateľom Bašternákom. Peniaze podľa neho nezinkasoval priamo on, ale firma, v ktorej je spoločníkom.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)