Bratislava 1. januára 2020 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Antonio Calanni)

Taliansky futbalový klub Juventus Turín má v pláne ponúknuť portugalskému útočníkovi Cristianovi Ronaldovi predĺženie kontraktu do 30. júna 2023. V tom čase by mal hviezdny zakončovateľ už 38 rokov. Ako referuje web britského denníka Daily Mail, funkcionári „starej dámy“ chcú zároveň 5-násobnému najlepšiemu futbalistovi sveta vylepšiť aktuálne finančné podmienky, ktoré sa momentálne pohybujú na úrovni 35 miliónov eur ročne

Na snímke Cristiano Ronaldo

Súčasná zmluva CR7 s turínskym klubom platí do konca sezóny 2021/2022 a rodák z Madeiry niekoľkokrát vyslovil presvedčenie, že má ešte pred sebou niekoľko sezón na najvyššej úrovni. Ako referuje talianske periodikum Corriere dello Sport, tému najbližšej futbalovej budúcnosti stihol prebrať s agentom Jorgem Mendesom pred niekoľkými dňami počas odovzdávania ocenení Globe Soccer Awards v Dubaji, kde si prevzal individuálnu poctu pre hráča roka 2019.

Športový riaditeľ Juventusu Fabio Paratici si je údajne veľmi dobre vedomý Ronaldovho prínosu pre mužstvo a chce mu ponúknuť nový 3-ročný kontrakt s možnosťou predĺženia spolupráce o ďalších 12 mesiacov. Podľa portálu Daily Mail by k podpisu nového pracovného dokumentu mohlo dôjsť v priebehu jarnej časti aktuálneho ročníka.

Sme pod neustálym tlakom
Mnohým kruhom nevyhovuje existencia Hlavných správ
Podporte jediné väčšie nezávislé médium na Slovensku

č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

PODPORUJEM nezávislé spravodajstvo

Zdroj