Londýn 19. septembra 2018 (SITA/HSP/Foto:PrettyLittleThing Twitter)
 
Kanadský spevák Justin Bieber si na prekvapenie svojich fanúšikov počas návštevy Londýna zahral na gitare na ulici pred Buckinghamským palácom. Bieber zahral dve skladby na akustickej gitare svojej priateľke, americkej modelke Hailey Baldwin.

Na snímke Justin Bieber

Nečakanému mini-koncertu sa prizerali desiatky fanúšikov, Baldwin si Biebera hrdo natáčala na mobil. Spevák zahral svojej milej skladbu Cold Water, ktorú nahral v spolupráci s americkou elektronickou formáciou Major Lazer a dánskou speváčkou MO, a následne pridal ešte pesničku Fast Car od americkej speváčky Tracy Chapman.
Minulý týždeň sa začali množiť špekulácie, že Baldwin a Bieber sa tajne zosobášili, keďže ich videli spolu na súde v New Yorku. “Rozumiem, z čoho vznikli tieto dohady, ale ešte nie som vydatá,” dementovala to Baldwin na Twitteri, zakrátko však tento príspevok z jej twitterového účtu zmizol. Keď si v pondelok tieto dohady novinári overovali u herca Aleca Baldwina, ktorý je modelkiným strýkom, uviedol, že párik je už zosobášený. “Proste sa len tak schytili a vzali sa,” povedal herec.

 
Príspevok Justin Bieber zahral pre Hailey Baldwin pred Buckinghamským palácom zobrazený najskôr Hlavné správy.