Bratislava 30. januára 2019 (HSP/Foto:Juraj Zábojník)
 
Kde bola kontrola? Čo robí štát? Kde sú záruky ochrany zdravia obyvateľstva? Z čoho pramenia aj naše vážne choroby? Kladie si otázky kandidát na prezidenta SR Juraj Zábojník

Na snímke kandidát na prezidenta SR Juraj Zábojník

Je to niečo príšerné, čo sa deje. Umierame a ani nevieme prečo… Žiadam ako bezpečnostný analytik a nie ako kandidát na prezidenta Slovenskej republiky predstaviteľov vlády Slovenskej republiky, aby v záujme bezpečnosti našich občanov okamžite prijali opatrenia, ktoré budú eliminovať hrozby flagrantného prístupu nezodpovedných ľudí zo susedných krajín, ktorí ohrozujú zdravie možno aj našich občanov.
Poľské mäso plné hnisu a infekcie, videli ste to? Nedovoľme, aby naši občania boli vystavení ohrozeniu svojho zdravia.
Milí občania, dnes ste mohli vidieť v televíznych správach, aké mäso z hovädzieho dobytka sa dostáva do obehu a ľudia to konzumujú. Táto doslova jedna katastrofa sa realizovala blízko nás, v susednom Poľsku. Ja sa pýtam, že koľko podobných prevádzok ešte je a koľko takéhoto mäsa sme možno skonzumovali i my?
Čudujete sa, čo vám je a akú chorobu ste dostali? Umriete a neviete ani na čo. Toto nemožno nazvať nijako inak, ako úpadok morálky, korupcie a jednoznačnej ignorancie zákonov a taktiež kriminálna činnosť zo strany výrobcov s úmyslom poškodzovania zdravia obyvateľstva a za také niečo musia byť tie najprísnejšie tresty. Žiadam, aby bola naša verejnosť okamžite informovaná, nie či sa takéto mäso mohlo predávať na Slovensku, ale priamou odpoveďou, či sa aj predávalo?
Musíme sa vrátiť k vlastným hodnotám, ktoré tu boli, lebo vykapeme ako myši a je už potom jedno, či sme umreli v rámci Európskej únie alebo vo vlastnom štáte.
Dr. Ing. Juraj Zábojník, PhD.
 
Príspevok Juraj Zábojník: Ohrozenie nášho zdravia zobrazený najskôr Hlavné správy.