Slávna a obdivovaná speváčka počas večera prekvapila hneď dvomi šatami. Ktoré z nich boli viac sexi, ťažko povedať.

Jennifer Lopez na červenom koberci počas...Jennifer Lopez na červenom koberci počas udeľovania „Latin Billboard Awards“. Autor: SITA/AP, Wilfredo Lee

47-ročná hviezda sa na červenom koberci predviedla v šatách z dielne Julien Macdonaldovej. Viac kože a menej látky – presne v tomto slogane sa dali čierne šaty latino-divy popísať. Dokonalé telo takmer päťdesiatročnej krásky hralo na červenom koberci prím – šaty zostali kdesi v úzadí.

Veľmi podobný dojem vzbudili aj jej druhé šaty večera, ktoré boli metalické. Práve z nich sa speváčke na pódiu pri preberaní ceny drali prsia nástojčivo von. Dvojnásobná mama si z toho nič nerobila, záujem si vychutnávala a tešila sa z ocenení.

Jennifer Lopez pózuje v zákulisí udeľovania...Jennifer Lopez pózuje v zákulisí udeľovania cien „Latin Billboard Awards“. Autor: SITA/AP, Wilfredo Lee

V metalických šatách na pódiu zaspievala aj jej novú pieseň v španielčine s názvom Mirate. Zaujímavosťou je, že na produkovaní piesne sa podieľal aj jej niekdajší manžel, Marc Anthony. Napriek rozvodu tak dvojica evidentne spolu dobre vychádza.