Rím 30. októbra 2017 (HSP/Foto:screenshot videa)

Pozrite si krátku výpoveď talianského pestovateľa jabĺk, ktorú na svojom profile zverejnil Ľuboš Hrica. Je to reportáž talianskej televízie, ktorá zachytila aktuálne výpovede pestovateľov jabĺk a zemiakov, s ktorými sa títo potýkajú vďaka Európskej únii.
Farmár prechádza po svojej úrode traktorom, pretože ponúkaná cena mu ani zďaleka nepokryje jeho náklady

Ľuboš Hrica k tomu na svojom facebookovom profile napísal: Keď si myslíte že na slovensku je až tak strašne zle, pozrite sa na talianske poľnohospodárstvo, kam to dopracovalo po troch rokoch po obnovení zákona o poľnohospodárstve, nariadeným diktátorskou Európskou úniou.
Keď ma pamäť neklame, tak aj u nás na Slovensku sa dostávajú prachy za neobrábanie pôdy (v podaktorých situáciach ich dostavajú aj ľudia, ktorí nie sú majiteľmi, ale o tom inokedy pretože na každú sviňu sa voda varí), aby sme boli totálne odkázaní na produkty z okolitých krajín, z úmyselným cieľom odstránenia poľnohospodárstva, ktorým v minulosti Slovensko napredovalo.
To že autá sa nedajú zožrať si neuvedomí nikto, a jedného dňa keď investor odíde pretože nájde lacnejších otrokov , na Slovensku zostane s prepáčením veľké hovno….
Viac vo videu:

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.