A médiá ho sledujú na každom kroku. Otázka, ktorá žena nahradí miesto po oscarovej herečke je stále horúca. A teraz prichádza na rad ďalšia kráska.

Anglická herečka Sienna Miller (35) si zahrala vo filme Stratené mesto Z, ktoré Pitt produkoval. Ako informuje „PageSix“ počas nakrúcania sa osobne stretli iba dva razy. Ľady sa však mali pohnúť až po nakrúcaní, počas premiéry filmu v Los Angeles.

Sienna Miller na premiére filmu Stratené mesto Z v Los Angeles.Sienna Miller na premiére filmu Stratené mesto Z v Los Angeles.
Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Po premiére sa dvojica podľa spomínanej stránky vybrala do reštaurácie, kde strávili pár hodín. Podľa zdroja, ktorý cituje spomínaná stránka, mali spolu flirtovať a to aj napriek tomu, že okrem nich bolo v skupinke vyše dvadsať ďalších ľudí.

Na tému flirtovania Pitta s peknou Angličankou médiá špekulovali ešte počas jeho manželstva s Angelinou Jolie. Miller sa vtedy vyjadrila jasne: „Aká je pravda? Ja som vo filme hrala, on ho produkoval. Počas nakrúcania som ho stretla asi dva razy,“ povedala vtedy herečka pre rozhlasovú reláciu.

Herečka je od roku 2015 single, kedy sa rozišla s otcom svojej dcéry, hercom Tomom Sturridgeom.