Jared Leto si v pripravovanom filme zahrá Hugha Hefnera

Los Angeles 4. októbra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Joel Ryan)

Film je v ranom štádiu
Americký herec Jared Leto stvárni v pripravovanom životopisnom filme zakladateľa pánskeho magazínu Playboy Hugha Hefnera, ktorý zomrel minulý týždeň v stredu vo veku 91 rokov. Informovala o tom spravodajská stanica BBC s odvolaním sa na týždenník The Hollywood Reporter.
Na snímke americký herec Jared Leto

Film, ktorého názov zatiaľ nie je známy, bude režírovať Brett Ratner. Ten po Hefnerovej smrti vyhlásil, že zakladateľ Playboya bol “jedným z najväčších mediálnych a kultúrnych priekopníkov v dejinách a bol zodpovedný za väčšinu významných spoločenských hnutí – za slobodu prejavu, ľudské práva a sexuálnu slobodu”.
Film je v ranom štádiu prípravy a nie sú známe žiadne detaily o jeho dejovej línii. Podľa BBC snímka môže zachytávať obdobie, keď si Hefner vypožičal 8000 dolárov na vydanie prvého čísla Playboya v roku 1953 a odštartoval jeho existenciu s fotografiami nahej Marilyn Monroeovej, ktoré boli po prvý raz publikované o štyri roky skôr.
Jared Leto (45) je držiteľom Oscara i Zlatého glóbusu za stvárnenie transrodovej ženy v dráme Klub poslednej nádeje (2013). Zároveň je spevákom rockovej skupiny Thirty Seconds to Mars.

Hlavné Správy

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.