Kladno 27. februára 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Petr David Josek)
 
Český hokejista Jaromír Jágr si otvoril strelecký účet v aktuálnej sezóne, jeho presilovkový gól však neodvrátil utorňajší nezdar Kladna na domácom ľade s Litoměřicami 4:5 po samostatných nájazdoch v 60. kole tamojšej druhej najvyššej súťaže

Na snímke český hokejista Jaromír Jágr

Pre 47-ročného útočníka to bol prvý gól od novembra 2017, keď skóroval v drese Calgary v zámorskej NHL. Jágr nastúpil v predchádzajúcej sezóne na 22 duelov NHL s bilanciou 1+6, ale pre zranenie kolena sa dohodol s kanadským klubom na ukončení spolupráce a vrátil sa do vlasti.
Za Kladno odohral v tomto ročníku dosiaľ 4 zápasy a nazbieral 4 body (1+3). Do zápasového kolotoča naskočil iba nedávno. Hoci to plánoval od začiatku ročníka, nedovolil mu to zdravotný stav. Na premiérový gól mu prihral iný niekdajší dlhoročný hráč NHL Tomáš Plekanec. Majiteľ klubu a legenda českého hokeja Jágr dostal príležitosť aj v samostatných nájazdoch, ale svoj pokus nepremenil.
 
Príspevok Jágr strelil v drese Kladna prvý gól v sezóne, potom nepremenil samostatný nájazd zobrazený najskôr Hlavné správy.